+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Gizli Işık

Gizli ışık montajı, özellikle alçıpan uygulamaları ile birlikte tercih edilir. Bu sistemler, elektrikçi ekip arkadaşlarımız tarafından hem tavanda hemde duvarda ustaca montaj edilir. Yıllardır aydınlatma sektöründe profesyonel hizmetler veren firmamız, gizli aydınlatma konusunda da müşterilerine harika fikirler öne sürer.

Günümüzde oldukça yaygın kullanımını bulunan gizli ışıkların, dekoratif açıdan ortama kattığı değer göz ardı edilemez. Gizli ışık ihtiyacı olan durumlarda kullanılan LED aydınlatmaları, şu özellikleri ile bu alanlarda güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

  • LED aydınlatma araçları ortama çok az ısı verir. Bu ısı ise alçıpan gibi çabuk yanabilen özellikteki maddelerin tutuşması için yeterli değildir. Diğer ışık türleri daha tehlikeli olduğundan alçıpan kullanılan yerlerde LED aydınlatma sistemleri tercih edilir.
  • Farklı renk seçenekleri ile ön plana çıkan LED’ler elektrikçi ekip arkadaşlarımız tarafından dekoru ön plana çıkartacak şekilde döşenir. Böylelikle harika ambiyanslar yakalayabilirsiniz.
  • Renk değiştirebilen LED’ler seçildiğinde ortam kişinin zevkine ve ruh haline göre şekillenebiliyor. Örneğin romantik bir ortam için kırmızı renk, normal bir aydınlatma için beyaz renk tercih edebilirsiniz. Bu seçeneklerin bolluğu dahi LED aydınlatmaların kullanılması için tercih sebebidir.

Gizli ışık montajı, usta bir şekilde yapılması gereken aydınlatma araçlarından bir tanesidir. Gizlilik özelliğinin tam anlanabilmesi, bunu yapan ustanın maharetleri doğrultusunda istediğiniz görüntüyü bu modeller ile rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Dinç Elektrik firması olarak montaj öncesi, montaj anı ve sonrasında sizlerden desteğimizi hiçbir zaman esirgemeyiz.

Alçıpan Üzeri Gizli Işık Montajı Uygulama Alanları

Günümüzde alçıpan üzeri uygulamalar pek çok farklı yerde karşımıza çıkmaktadır. Evlerde tavan, işyerlerinde duvar ve sergi alanlarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Uygulama alanlarına göre LED aydınlatma sistemleri detayları şunlardır:

  • Tavan Uygulamaları

Günümüzde gizli ışık aydınlatma araçlarını en çok gördüğümüz alan tavanlardır. Tavana yapılan alçıpanlardan sonra iyi bir aydınlatma yapılarak dekorun özelliği ön plana çıkartılabilir. Özellikle giderek yaygınlaşan 3 boyutlu bir resim ve kenarlarına alçıpan uygulaması düşünüyorsanız eğer o zaman gizli ışık sizin için en harika çözümü sunacaktır.

Tavan uygulamalarında sistemin kaliteli bir şekilde yapılması önemlidir. Kabloların düzgün bağlanması ve sonrasında yapılacak olan aydınlatmanın iyi seçilmesi önemlidir.

  • Duvar Uygulamaları

Elektrikçi ekip arkadaşlarımız tarafından yapılan duvar uygulamaları günümüzde özellikle televizyonların bulunduğu alanlarda tercih edilmektedir. Buradaki kablo yoğunluğunu gizleyen ve aynı zamanda hoş bir ambiyansın oluşmasını sağlayan bu uygulamalarda en önemli detay elbette ki ışıkların gizlenebilmesidir.

LED aydınlatma araçlarının kullanılması sonrasında oluşturulacak ambiyansta dilerseniz farklı renk seçenekleri de uygulanabilmektedir.

  • Sergi Alanı Uygulamaları

Günümüzde hem büyük sergi alanlarında hemde şirketlerin kendilerince özel olan nesneleri sergilemek istediklerinde kullandıkları uygulamalarda gizli ışık montajı da sürekli olarak ön plana çıkmaktadır. Hem sahnelenecek olan ürünü güzel sergilemesi, hemde bakan, izleyen kişinin gözünü yormaması nedeniyle sıklıkla tercih edilir.

Sergi alanlarında resimler, tarihi objeler ve sanat eserleri tamda gözükmesi gerektiği gibi ancak LED aydınlatma araçları sayesinde gözükür. LED ışıkların doğal aydınlatma özelliği sunmaları sayesinde bu mümkün olmaktadır.

Elektrikçi tarafından verilen hizmetlerin tamamında garanti söz konusudur. Ayrıca aydınlatma araçlarında yaşayacağınız her türlü sıkıntı için 7 / 24 hizmet veren firmamız, haftanın her günü ve her anı müşterilerinin yanındadır. Yaptığı işin yıllardır arkasında duran, maddi menfaatten öte müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan işletmemizin hizmetlerine ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz. Dilerseniz hizmet öncesinde ön keşif yapılmakta ve uygulamanın detayları konuşulmaktadır.