+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Beykoz Elektrikçi

Beykoz elektrikçi, İstanbul’un en nadide yer ve manzaralarından bir tanesine sahip olan Beykoz’da müşterilerine hizmet vermektedir. Elektrik alanında yıllardır bölgede hizmet veren Dinç Elektrik, yaz ve kış demeden müşterilerine her daim kurumsal bir şirket olmanın gerektirdiği yükümlülüklerini yerine getirmektedir.

Elektrikçi ihtiyacının ne zaman ortaya çıkacağı bilinemez. Firmamız buna istinaden 7 / 24 gezici ekipleri ile hizmet vermektedir. Sizlerde Beykoz acil elektrik ustası ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşarak şu servislerimizden faydalanabilirsiniz.

  • Aydınlatma sistemlerinde meydana gelen arızalara müdahale etmekteyiz. Bu sistemler kimi zaman görüntüleme sistemlerinin sağlıklı bir şekilde çalışmasını da engellediği için günün her saatinde onarımına ihtiyaç duyulabilmektedir.
  • Priz Tesisatında meydana gelen arızalar hemen müdahale edilmezse sigorta kutularına kadar yansıyabilmektedir. Bu nedenle acil müdahale gereken priz arızalarının aksatılmaması ve üzerine düşülmesi gerekir.
  • UPS Hattı ve telefon hatlarında meydana gelen arızaların aynı gün içerisinde yapılması, şirketin dışarısı ile olan bağlantılarının devam etmesi ve kesintisiz güç alabilmelerinin sağlanması için önemlidir.
  • Görüntüleme sistemlerindeki arızaların gündüz veya gece her zaman onarımının yapılması gerekir. Bazen bu sistemlere kötü niyetli kişiler tarafından zarar verildiği de hesaplanmalı ve ona göre tedbir alınmalıdır.

Beykoz elektrik ustası ve ekibi ile birlikte tüm bu işlemleriniz 30 dakika içerisinde adresinize ulaşan ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Beykoz Elektrikçi Garantili Hizmetleri

Elektrik firmalarının verdiği garantili hizmetler her zaman için en tercih edilendir. Piyasada merdiven altı iş yaparak kurumsal bir anlayıştan uzak olan firmaların yaptığı gibi geçici çözümler üretmiyoruz. Firmamız yıllardır Beykoz ve diğer ilçelerde yaptığı çalışmalarda kaliteyi ve uzun ömürlülüğü ön plana çıkaran bir çalışma içerisinde bulunmuştur. Garantili servisler kapsamında elektrikçi tarafından sağlanan hizmetler şunlardır:

  • LED Avize Montajı: Avizeler ağırlıkları ve çalışma prensipleri ile diğer aydınlatma araçlarından farklıdır. Hem kurulumunun sağlam ve düşmemek üzere yapılması hemde kablo bağlantılarının arzu edildiği gibi yapılması gerektiği için usta kişiler tarafından yapılması önemlidir. Ayrıca yanlış bağlantı ihtimalleri ile insanlar çok karşılaştığından buna çözüm olarak firmamız tarafından garanti kapsamında değerlendirilen ürünlerdir.
  • Gizli Işık Montajı: Alçıpan uygulamaları günümüzde giderek yaygınlaşmaktadır. Bu uygulamalara yapılacak olan ışık montajı da gözün göremeyeceği incelikte yapılması gerekir. Şık bir duruşun göstergesi olan bu montajın sağlam bir ekip tarafından yapılması gerekir.
  • Zil Tesisat İşleri: Beykoz elektrikçi firması tarafından sağlanan garantili hizmetlerden bir tanesi de zil tesisatındaki arızaların giderilmesidir. Ekiplerimiz aynı zamanda sistem kurulumu da yapmakta ve her daim zil, alarm gibi öğelerin çalışmasını sağlamaktadır. Ekiplerimiz gece gündüz demeden zil tesisatındaki problemlerin giderilmesini de sağlar.

Elektrikçi firması olarak garantili servislerin müşteriler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizleri daha mutlu görmek ve kafanızın rahat olmasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Elektrikçi Ustası Ne Yapar?

Beykoz’da bulunan ekip arkadaşlarımız her türlü acil elektrik işlerinize anında yanıt vermektedir. Ev ve işyerlerinizde bulunan tüm elektrikli sistemlerin bakım, onarım, tamir ve kurulumunu yapmaktadır. Firmamız tarafından sağlanan bu hizmetlerde özellikle dayanım, uzun ömürlülük gibi konulara dikkat edilmekte, yapılan işin hakkı verilmeye çalışılmaktadır.

Beykoz elektrikçi firması olarak verdiğimiz hizmetlerin tamamında kalite ön plana çıkar. Yıllardır meslek içerisinde pek çok kurumsal firma, şirket, kişiye elektrik servisi sağlayan firmamızın referanslarında da oldukça büyük, Türkiye’ye mal olmuş firmalar bulunur. Sizlerde bizim ile işbirliği yapmak, elektrik alanında ilk elden gereken servisi sağlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

24 Kasım 2020
Beykoz Elektrikçi için yorumlar kapalı
148 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN