+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Kadıköy Elektrikçi

Kadıköy elektrikçi firması Dinç elektrik, İstanbul’un en yoğun semti olan Kadıköy’de her türlü elektrik işlerinizde yanınızda bulunur. Haftanın her günü hizmet veren firmamız, kesintisiz olarak Üsküdar acil elektrikçi ihtiyaçlarınızda 30 dakika içerisinde yanınızdadır.

Elektrik ile ilgili problemleri kökten halleden firmamız, sorunu derinlemesine araştırarak tekrar sizi aynı mağduriyete düşürmemek için elinden geleni yapar. Elektrik hizmeti kapsamı çok geniş olduğundan dolayı firmamız her türlü isteğe yanıt verebilmek için yılların verdiği tecrübeyi müşterilerini memnun etmek için kullanır.

7 / 24 kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetlerimiz:

 • Kamera uygulaması
 • Telefon santral uygulamaları
 • İnternet Axess point uygulamaları
 • Yangın ve hırsız alarmı uygulamalarıdır.

Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntıları anında bize bildirerek gereken desteği en hızlı şekilde alabilirsiniz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma gerçekleştirmektir.

Kadıköy Elektrikçi Hizmetleri

Firmamız, elektrik işleri konusunda akla gelebilecek olan her türlü hizmeti sağlamaktadır. Alanında profesyonel, deneyimli ve özverili ekiplerimiz sizlere şu konular altında hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

 • Aydınlatma Sistemi Montajı, Kurulumu, Bakım ve Tamiri

Avize, Linear aydınlatma ve alçıpan üzerine gizli ışık montaj, bakım ve tamir uygulamalarını firmamıza yaptırabilirsiniz. Aydınlatma sistemlerinin sağlam olması, dikkatli yapılması ve uzun süre dayanımlı olarak bulunması önemlidir. Bunlara müteakiben yapılacak olan işlemlerde de elektrikçi ekip arkadaşlarımız profesyonel düzeyde hizmet vermektedir.

 • Hat Çekimi, Bakımı ve Tamiri

Data, UPS ve telefon hatlarının çekilmesi, bakımı ve bu hatlarda meydana gelen arızaların giderilmesi işlemleri tarafımızca yapılır. Bu hatların dış mekân bağlantıları ve geçişleri her türlü rüzgârdan, soğuktan ve yağışlardan etkilenmeyecek şekilde izole edilir. Hatlarda meydana gelen arızalar derinlemesine incelenerek düzenli çalışması sağlanır.

 • Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri, hırsızları caydırıcı özelliği yönünden çoğu işyeri ve evlerde tercih edilir. Özellikle müstakil olarak bulunan konut ve işyerlerinde sürekli olarak çalışması gerekir. Bu sistemlerde meydana gelecek arızalara anında müdahale eden ekibimiz, rutin bakımları konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

 • Alarm Sistemleri

Kadıköy elektrikçi firması tarafından hırsızlara karşı caydırıcı özelliği bulunan alarm sistemlerinin tüm bakım, onarım ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz. Alarm sistemleri olası bir durumda direkt olarak size haber veren, kamera ile görüntüleme sonrasında polisi arayabileceğiniz ve daha pek çok farklı avantajlar eşliğinde kurulmaktadır. Seçimlerinize göre en hesaplı, kaliteli ve uygun şartlarda alarm sistemlerini ev veya işyerlerinize kuruyoruz.

 • Plan & Proje & Yönetim

Elektrikçi olarak hizmete veren firmamız, projelerinizde sizlere rehberlik hizmeti de sağlamaktadır. Büyük tadilatlarda veya sıfırdan bina yapımlarınızda sağladığımız hizmetler;

 • Proje hazırlama
 • Projeyi ilgili yasa, yönetmelik ve tekniklere göre uygulama
 • İlgili kuruma teslim etme
 • Danışmanlık yapma gibi hizmetleri bulunan firmamız, işin en başından sonuna projede sorumluluk üstlenmektedir.

Elektrikçi Neden Önemlidir?

Elektrik, günümüzde en dikkat edilmesi gereken işlerin başında gelir. İşinin ehli olan kişiler tarafından yapılacak olan müdahale ile birkaç dakika içerisinde halledilebilecek bir problem, işi bilmeyen kişiler tarafından yapıldığında çeşitli sakatlanmalara sebebiyet verebilmektedir. Kadıköy elektrikçi firmamız, işini her anlamda profesyonel düzeyde yapan ekip arkadaşları ile birlikte müşterilerine hizmet vermektedir. Ekip arkadaşlarımız;

 • Elektrik konusunda yeni değil, yıllardır firmamız ile birlikte harika işlere imza atan kişilerden oluşur.
 • Acil elektrikçi çağrılarına cevap verebilmek için sahada aktif olarak görev yapar.
 • Bir binanın tüm tesisat işlerini baştan sona tamamlayabilecek ve gerektiğinde işvereni uyarabilecek kabiliyete sahiptir.
 • Günümüz teknolojik gelişmelerini takip eden ve teknik olarak sizlere yol gösterebilecek bilgiye sahiptir.

Firmamız, müşterilerine yukarıdaki vasıflara sahip olan ekip arkadaşları ile birlikte hizmet vermekten büyük memnuniyet duyar.

24 Kasım 2020
Kadıköy Elektrikçi için yorumlar kapalı
158 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN