+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Kartal Elektrikçi

Kartal Elektrikçi, yaklaşık olarak 500 bin nüfuslu İstanbul Kartal ilçesinde yıllardır müşterilerinin aradığı kaliteli elektrik hizmetlerini sunar. Kartal ilçesinin her mahallesinde hizmet veren firmamız Kartal acil elektrikçi çağrılarınızı da yanıtsız bırakmaz.

Elektrik ile çalışan cihazlar kışın sıcaktan, yazık soğuktan veya kullanıma bağlı olarak arızalanabilir. Elektrikçi ekip arkadaşlarımız arızalanan araç ve gereçlere anında müdahale etmektedir. Ekiplerimiz tarafından verilen hizmetler;

 • Aydınlatma Sistemlerindeki Arızalar: Onarımı kolay gibi gözüken lamba, avize, florasan ve LED sistemlerinde bulunan arızalara yetkili bir kişi müdahale etmezse sonunda iş kazaları görülebilir.
 • Güvenlik Kameraları: Güvenlik kameraları her daim hizmet vermek üzere kurulmuştur. Genellikle en ihtiyaç duyulduğu anda arızalanan bu sistemlere ekibimiz çağrınıza müteakiben geçen 30 dakika içerisinde müdahale etmektedir.
 • Alarm Sistemleri: Hırsızlara karşı ev ve işyerlerinin vazgeçilmez koruma öğelerinden bir tanesi olan alarm sistemlerinin aktif olarak sürekli bir şekilde faaliyet göstermesi gerekir. Ekiplerimiz alarm sistemleri konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.
 • Axess Point Uygulamaları: Özellikle işyerlerinde uygulanan ve her cihazın ortak bir ağ içerisinde birbirleri ile erişim yapılabilmesine olanak tanıyan bu sistemdeki arızalar, işyerine hem vakit hemde nakit kaybettirmektedir. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde sisteminize müdahale edebilirler.

Kartal Elektrikçi Servisi İçin Öncelik İş Güvenliği

Bunların haricinde elektrik ile ilgili aklınıza gelebilecek her alanda Dinç elektrik firmasını arayabilir, gereken desteği anında görebilirsiniz. Firmamız gezgin olarak hizmet veren ekipleri ile haftanın her günü ve her saatinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Elektrik işlerinin şakaya gelen bir tarafı yoktur. Kartal elektrik ustası tarafından sağlanan hizmetlerde bütün ekip arkadaşlarımız iş güvenliği ve yetkinlik eğitimlerini almışlardır. Bu konuda üzerine düşeni yapan firmamız, müşterilerinden de büyük küçük demeden her işte bizlere ulaşmasını ve risk almamasını beklemektedir.

Elektrikçi tarafından verilen hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz konular şunlardır:

 • Öncelikli olarak ekiplerimiz iş güvenliği tedbirlerini alır. Ortamda su varsa suyun tahliyesi sağlanır. Bunun haricinde yükseklerde çalışma gerçekleştirilecekse emniyet kemeri gibi tedbirler alınarak işe başlanır.
 • Her ay düzenli olarak ekiplerimizin elektrik işlerinde gereken eğitimleri tekrar almasını sağlarız. Böylelikle öğrenilen bilgilerin tazelenmesi ve değişen yönetmelikler takip edilerek ekiplerin doğru bilgilendirilmesi sağlanır.
 • Firmamız sadece tamir ve kurulum değil aynı zamanda sıfırdan tesisat işlerini de yapmaktadır. Bu nedenle tesisat yaparken ileride karşısına çıkabilecek olan bütün problemlerin analizinin yapılması, gereken topraklama gibi tedbirlerin alınması sağlanır.

Kartel elektrikçi tarafından yapılan hizmetlerde öncelik iş güvenliğinin sağlanmasıdır. Çünkü iş güvenliği sağlanmadan alanda bulunan kişiler, elektronik cihazlar hatta işyeri veya konut binası dahi tehlike altında olacaktır. En ufak bir sigorta kaçağının koca binayı yaktığı düşünülürse bu durum gerçekten ciddiye alınmalıdır ve ekiplerimiz tarafından ciddiye alınmaktadır.

Elektrikçi Garantili Servisleri

Firmamızın verdiği hizmetlerde garanti süreleri vardır. Firmamız yıllardır sektörde başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmekte ve her zaman müşterilerinin hakkını düşünmektedir. Garantili işleri, müşteriler için en ideal seçeneklerden bir tanesidir. Buna göre;

 • Led avize montajı
 • Gizli ışık montajı
 • Sarkıt avize montajı
 • Zil tesisatı gibi konularda ekiplerimiz garantili bir şekilde hizmet vermektedir.

Garantili servislerde kullanıma bağlı olarak meydana gelen diye bir bahanemiz yoktur! Garantiyi suistimal eden bu gibi durumlardan halkımızın ne kadar bıktığını biliyoruz. Bu nedenle garantili servislerimiz kapsamında yapılan hizmetlerde sorgusuz sualsiz tamir, değişim yapıyoruz. Kartal elektrikçi firması ile tanışmadıysanız artık zamanı gelmiş demektir. Sizlerde mutlu müşteri portföyümüzde yer almak isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

24 Kasım 2020
Kartal Elektrikçi için yorumlar kapalı
128 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN