+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Sancaktepe Elektrikçi

Sancaktepe elektrikçi firması haftanın her günü 7/24 acil elektrikçi ihtiyacında sizlere yanıt vermektedir. Sektörde faaliyet içerisinde bulunduğu yıllar boyunca edindiği tecrübeyi işlerine başarılı bir şekilde yansıtmayı başaran firmamız, elektrik işlerinin kalitesi ve sağlamlığından hiçbir zaman ödün vermemiştir. Sancaktepe bölgesinde bulunan her mahallede de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Elektrikçi ustası olarak verdiğimiz hizmetlerimiz kapsamında pek çok konu bulunmaktadır. Bu konular,

 • Aydınlatma sistemleri
 • Kablolama
 • Görüntüleme sistemleri montajı ve kurulumu
 • Alarm sistemleri kurulumu
 • Binanın komple elektrik tesisatının projesine uygun olarak döşenmesi
 • İletişim sistemlerinin kurulumu ve kablolaması vb. unsurlardan oluşur.

Bunların yanında her türlü elektrik işlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Sancaktepe acil elektrikçi ihtiyaçlarına da gezici ekiplerimiz hızlı bir şekilde müdahale etmektedir.

Sancaktepe Elektrikçi Çalışma Prensipleri

Eğitimli olarak hizmet veren elektrikçi ustalarımız, çalışma prensibi olarak kaliteyi ve tecrübeyi ön plana çıkarır. Elektrik hatlarında meydana gelen problemi yüzeysel değil, derinden çözerek müşterilerine yardımcı olur.

 • Arıza Tamiri: En sık yaşanılan durumlardan bir tanesi bölgede ve apartmanda elektrik varken ev veya iş yerinde elektrik olmamasıdır. Bu alanlara gelen 3 fazdan bir veya daha fazlası zarar görmüş olabilir. Bu durum genişletilerek apartmanda bazı dairelerde elektrik var iken diğerlerinde olmaması anlamına da gelebilir. Ekiplerimiz bu konulara hassas ve özenli bir yaklaşım göstermektedir.
 • Aydınlatma Sistemleri: Ev ve işyeri aydınlatmasında kullanılan sistemler, uzun ömürlü, dayanıklı ve az enerji harcayacak şekilde kurulumu yapılmalıdır. Asma tavan uygulamalarında gizli ışık sisteminin kurulumu da yapılabilmektedir. Buna göre ortama en uygun aydınlatma aracının seçilmesinde firmamızdan fikir alabilir, montaj konusunda ekiplerimizi yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz.
 • Kamera Sistemleri: Kameralar ev ve işyerlerinin güvenliği noktasında en caydırıcı tedbirlerden bir tanesidir. Kamera dizaynının kör nokta kalmayacak ve her daim çalışması mümkün olacak şekilde kaliteli bir kurulum ile yapılması gerekir.
 • Alarm Sistemleri: Sancaktepe elektrikçi firması olarak alarm ve görüntüleme sistemlerinde dayanıklılığı ön plana çıkarmaktayız. Uzun süre idame etmesi gerekli olan bu sistemlerin bir defa kurularak uzun süreler boyunca aksamadan çalışması önemlidir.
 • Axess Point Uygulaması: Özellikle işyerlerinde kullanılan elektronik cihazların birbirlerine bağlanabilmesi, kablosuz olarak data ve internet paylaşımı yapabilmesi, fotokopi makinesi ile entegreli çalışabilmesi vakit bakımından büyük kazançtır. Sistemlerin kurulumu, bakımı ve arıza tamirleri uzman ekibimiz tarafından pratik bir şekilde yapılabilmektedir.
 • Telefon Santrali Kurulumu ve Kablolaması: İletişim için en gerekli olan sistemlerden olan telefon santrali kurulumu ve kablolaması da ekiplerimiz tarafından büyük bir özveri ile kısa sürede tamamlanmaktadır.

Firmamız yukarıdaki konular ile birlikte aklınıza gelebilecek bütün elektrik işlerinde en üst düzeyde hizmet verir. Binanın 0’dan elektrik tesisatının döşenmesi de firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Sancaktepe Acil Elektrikçi

Günün her anında acil elektrikçi hizmetlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Özellikle büyük çaplı elektrik voltajının düşmesi veya yükselmesi durumunda ortaya çıkacak olan arızalara anında müdahale ederek hasarın daha da büyümesinin önüne geçeriz. Acil elektrik ustası kavramı ile seyyar olarak sahada aktif çalışan personellerimiz isteklerinize anında cevap verebilmekteler.

Acil elektrikçi ustalarımız;

 • Elektrik tamiratı konusunda yetkinliğe sahip olan kişilerdir.
 • Kablolama, arıza giderme, montaj, kurulum gibi işlerde gereken eğitimleri almışlardır.
 • İş güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışan kişilerdir.
 • Mesleğin getirdiği bütün kriterlere uyan, yılların tecrübesi ile müşterilerinizi memnun eden ekiplerdir.

Sancaktepe elektrikçi firması olarak hizmet veren firmamız, günün her anında isteklerinize cevap verme potansiyeline ve büyüklüğüne sahiptir. Elektrik işlerinin aksamadan yapılmasına ve kimsenin mağdur olmamasına özen gösteriyoruz.

19 Kasım 2020
Sancaktepe Elektrikçi için yorumlar kapalı
148 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN