+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Şile Elektrikçi

Şile elektrikçi firması Dinç Elektrik, İstanbul’un şirin, sakin ve atmosferi ile büyüleyen Şile ilçesinde elektrik işleri ile ilgili akla gelen her türlü ihtiyacınıza yanıt verir. Elektrik işleri konusunda profesyonel bir destek almak ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız, Şile ilçesinde elektrikçi arayışı içerisinde olan vatandaşlara 7 / 24 hizmet götürür. Hizmet anlayışı içerisinde kurumsal bir firmanın gerektirdiği bütün hususları görebilirsiniz. Firmamız, özellikle yaz aylarında oldukça hareketli anların yaşandığı ilçede yaz ve kış demeden müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışır. Her daim gezici, seyyar elektrik ustası ekip arkadaşlarımızın bulunması ile ihtiyaçlara anında cevap verir.

Şile Elektrikçi Hizmetleri

Firmamız tarafından sağlanan elektrik servisleri bir ev, işyerinin ihtiyaç duyacağı her şeyi kapsamaktadır. Aydınlatma sistemlerinden görüntü sistemlerine, alarm sistemlerinden telefon santrali kurulumuna kadar pek çok hizmeti aynı çatıda alarak hem zaman kazanacak hemde ekonomik tasarruf sağlayacaksınız. Sağladığımız hizmetler kapsamında;

  • UPS Hattı: Kesintisiz güç kaynağı olarak bilinen bu sistem, hem trafodaki dalgalanmadan cihazlarınızı korur hemde olası bir elektrik kesinti esnasında ev ve işyerlerinize elektrik sağlar. Böylelikle kesintiden etkilenmeden işlerinize devam edebilirsiniz.
  • Priz Tesisatı: Ev ve işyerlerindeki prizlere bazen aşırı yükleme yapılabilmektedir. Elektrikçi olarak hem aşırı yüklemeden zarar gören hemde arızalanan tesisatlara anında müdahale ediyoruz. Bu konuda vurgulamak istediğimiz nokta tesisat konularındaki arızalar hemen giderilmesi gereken arızalardır. Aksi halde büyük çaplı yangınlara neden olabilmektedir.
  • Data Hattı: Data hatları, oldukça marifetli olan, internete erişim konusunda sınır tanımayan hatlardır. Normal bir simkart özelliği gösteren bu hatların devamlı olarak çalışması, bakımının yapılması ev ve işyerlerindeki internetin sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlar.
  • Telefon Hattı: Telefon hattı, özellikle işyerleri için hayati öneme sahiptir. Çoğu işyeri siparişlerini telefon üzerinden alırken aynı zamanda müşterileri ile olan iletişimini de bu araçlar ile yapar. Sürekli kapalı olan bir telefon müşteri gözünde kötü bir etki bırakır. Telefon hattında meydana gelen tüm arızalar firmamız tarafından hızlı bir şekilde düzeltilebilir. Yeni kurulacak olan telefon santrali, kablolaması da profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır.

Elektrikçi İşinizi Kolaylaştırır

  • Kamera Uygulaması: Şile elektrikçi tarafından sağlanan hizmetlerden bir tanesi de kamera sistemlerinin kurulum, bakım ve tamirleridir. Kamera uygulamaları Şile gibi küçük ve samimi bir ilçede çok önemlidir. Sürekli nüfus dalgalanması yaşayan ilçede güvenlik tedbirlerinin en üst düzeyde olması ile gece yatağınızda rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.
  • Alarm Sistemleri: Alarm sistemleri de hırsızlığa karşı bilinen en etkili çözümlerden bir tanesidir. Geniş ve güvenli bir alarm sistemine sahip olmak büyük bir avantajdır. İşyeri, ev ve can güvenliğiniz için bu sistemlerin düzenli bakımını yaptırmalı eğer halen bir alarm sisteminiz yoksa firmamızdan istediğiniz yere en uygun sistemi kurmasını tercih edebilirsiniz.

Elektrik işleri genellikle herkes tarafından yapılabilir gibi görünse de pek çok püf noktası olan bir iştir. Örneğin aydınlatma sistemindeki bir arızayı gidermek için uğraştığınızda en ufak bir kısa devre sizin sigortalarınız yansıyacak ve belkide onun yanmasını sağlayacaktır. Hatta bu müdahale ev ve işyerlerindeki elektrik ile çalışan tüm cihazların ana kartlarının yanması ile de sonuçlanabilir. İşte çok küçük görülen işlerde dahi işinde uzman olan kişilerin önemi ortaya çıkmaktadır.

Şile elektrikçi firması tarafından sağlanan hizmetlerin tamamında titiz, hassas ve profesyonel bir çalışma ön plana çıkar. Kurumsal bir yapı ile müşterilerine hizmet veren firmamızın farkını hemen hissedersiniz.

24 Kasım 2020
140 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN