+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Ümraniye Elektrikçi

Ümraniye elektrikçi firması, %100 müşteri memnuniyeti koşuluyla garantili bir şekilde çalışır. Elektrik işlerinin standartlara ve yönetmeliklere uygun ve titiz bir şekilde yapılması, hem sizlerin güvenliği hemde cihazlarınızın hasar görmemesi açısından önemlidir.

Elektrikçi olarak yıllardır Ümraniye bölgesinin her mahallesine kesintisiz olarak hizmet veren firmamız, bölgedeki inşaat ve yapı işleri kapsamında yoğun bir çalışma temposuna sahiptir. Sahada sürekli olarak acil elektrikçi bulundurarak sizlerden gelen talebe yetişmek en büyük arzumuzdur. Firmamızın Ümraniye acil elektrikçi işleri kapsamında verdiği hizmetler;

 • İnternet arızaları,
 • Zil arızaları,
 • Sigortaya bağlı olarak meydana gelen arızalar,
 • Avize ve diğer aydınlatma montajları gibi hizmetleri kapsar.

Bu hizmetlerin dışında aklınıza gelecek olan her türlü ihtiyaç kapsamında bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Yetkin personellerimiz her türlü isteğinize profesyonel çözümler üretmektedir. Çağrınızın ardından 30 dakika gibi kısa bir sürede

Ümraniye Elektrikçi Hizmetleri

İstanbul’un pek çok ilçesine verdiğimiz hizmetleri Ümraniye bölgesinde de sağlamaktayız. Hizmetlerimiz kapsamında bulunan tüm işlerde personellerimiz gereken eğitimleri almıştır ve ilgili prosedürlere harfiyen uymaktadır. Sağladığımız hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • Axess Point Uygulaması: Çalışma alanında bulunan tüm elektronik cihazların birbirleri ile bağlantı yapmasını sağlayan bir sistemdir. Bu uygulama işyerinde vakit olarak inanılmaz kazançlar sunmaktadır. İşyerinin yoğunluğunun büyük bir kısmını ortadan kaldırmakta, güvenli bir şekilde iletişim kurulmasını sağlamaktadır.
 • Gizli Işık Montajı: Günümüzde asma tavanlarda görülen LED aydınlatma sistemleri, bulunduğu ortama hoş bir ambiyans katmaktadır. Bunların sağlam ve uzun ömürlü bir şekilde montajının yapılması önemlidir. Aydınlatma sisteminin doğru konumlandırılması, istenilen aydınlatma miktarının sağlanması gibi işlemler uzman personellerimiz tarafından sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.
 • Kablolama Hizmetleri: Elektrikçi tarafından verilen hizmetlerden bir tanesi de kablolamadır. Bu hizmet farklı şekillerde çalışan cihazlar için sağlanabilmektedir. Bunlar:
  • Data Hattı: Data hatlarının güvenli ve uzun ömürlü bir şekilde çekilmesi son derece önemlidir.
  • UPS Hattı: Kesintisiz güç kaynağı olarak hizmet veren bu sistemler, şebekelerde meydana gelebilecek dalgalanmalara karşı tüm cihazları korur. Bu denli önemli sistemin Ümraniye elektrikçi ustası tarafından kurulması tercih edilecek en akıllı çözümlerden bir tanesidir.
  • Telefon Hattı: Telefon hatlarının kurulması ve sürekli olarak çalışması sizin dışarısı ile olan iletişiminizin sürekliliğini sağlamaktadır.
 • Linear Aydınlatma: Linear aydınlatma sistemlerinin kurulması, montaj edilmesi ve sonrasında yıllar boyunca kullanılması gerekir. Aydınlatma türünün bu özellikleri son derece önemlidir. LED ampullerden üretilen bu sistemlerde enerji tasarrufu ve ışık kaynağından çıkan güç dengesi dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar arasındadır.

Elektrik firması olarak hizmet verdiğimiz servisler bunlar ile sınırlı değildir. Aklınıza gelebilecek olan her türlü durumda bizimle iletişime geçebilir, kurumsal bir firma ile iş yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Elektrikçi Ustasının Önemi

Ümraniye elektrik ustası tarafından yapılan hizmetlerden memnun kalacaksınız. İşi bilmeyen kişilerin yaptığı gibi sürekli olarak aynı yerden bir arıza durumu yaşamayacaksınız. Firmamız personellerinin yaptığı işlemlerde garanti söz konusudur. İyi bir elektrikçi hizmeti alabilmeniz için tüm personellerimize şu eğitimleri vermekteyiz.

 • Elektrik ile ilgili yetkinlik eğitimi ve belgesi,
 • İş güvenliği konusunda ağır işlerde çalışabilir belgesi,
 • Yükseklerde çalışma yapabilmek için gereken yüksekte ve tehlikeli işlerde çalışabilir eğitimi sonrasında belgesi gibi eğitimler ve belgeleri her elektrikçi almak zorundadır.

Ümraniye elektrikçi firması olarak her daim kalitenin yanındayız. Maddi menfaatten öte müşteri memnuniyeti ve menfaatini öne koyan bir anlayış içerisinde Ümraniye bölgesinin her mahallesinde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bizlere hafta içi ve hafta sonu her an telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

24 Kasım 2020
Ümraniye Elektrikçi için yorumlar kapalı
153 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN