+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Güvenlik Kamerası

Kamera uygulaması, elektrikçi firmasıtarafından kurulurvegüvenlik anlamındaki boşlukların doldurulmasını sağlar. Ev, işyeri Alışveriş merkezi, hastane vb. işletmelerin güvenlikleri gece ve gündüz bu araçlardan sorulmaktadır. Yeri geldiğinde güvenlik görevlisine yardımcı rol üstlenen bu cihazlar cep telefonları ile uyumlu olarak her an canlı görüntünün izlenmesini sağlar.

Kamera uygulamaları pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu alanlardan kısaca bahsedersek eğer;

 • Ev ve işyeri güvenliğinin sağlaması,
 • Okul ve kreşlerde ebeveynlerin istedikleri her an çocuklarını izleyebilmesinin sağlaması,
 • Statlarda, kalabalık alanlarda sürekli izleme, şüpheli durumları tekrar gözden geçirme olanağı tanıması,
 • Olası trafik kazalarında izleme ve araç takip etme şansı vermesi,
 • Etkinliklerde ve diğer önemli günlerde olanların canlı olarak kaydedilmesi ve sonrasında tekrar izlenmesini sağlaması gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Kamera sistemleri, en önemli anda çalışmazsa eğer o zaman tüm sistemin hiçbir anlamı kalmaz. Bu nedenle kameraların kaliteli seçilmesi gerektiği gibi aynı zamanda montaj işlerinin de kaliteli olması gerekir. Dinç Elektrik firması olarak yıllardır verdiğimiz kamera sistemlerinin kurulumu, bakımı ve tamir gibi işlerde çağrı oluşturmanızdan sonra 30 dakika içerisinde ekiplerimiz adresinizde hazır olur.

Elektrikçi Kamera Uygulaması ve Teknoloji

Canlı olarak görüntüyü kayıt eden kameralar yukarıdaki gibi farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Ancak bunun altyapısının hazırlanması ve işlevsel hale getirilmesi arkasında büyük bir ekip çalışması yatar. Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte artık insanlar cep telefonlarından dahi kamera sistemine girerek oradaki görüntüleri anlık olarak takip edebilmekteler. Bunun avantajları;

 • Anlık Görüntü: Gece veya gündüz demeden erişim yapılarak kameradan kilometrelerce uzakta dahi ev, işyeri vb. alanlardan görüntü alabilmenizi ve kontrol edebilmenizi sağlar. Bu size iç rahatlığı olarak yansır.
 • Takip: Kimi zaman ebeveynlerin çocukları hakkında endişe duyması sonrasında onları okullarında izlemek istemesi, kimi zamansa olası şüphelilerin takibi gibi işlemlerin yapılmasını sağlar. Hem polise hemde ebeveynlere oldukça faydalı bir uygulamadır.
 • Tekrar İzleyebilme: Adli vakaya konu olan olaylardan sonra görüntüleri izlemek ve savcılığa vermek için kayıtların tekrar izlemesi ve dökümünün alınması sağlanır. Böylelikle adalete yardımcı olunur.
 • Caydırıcı: Adli vakalara konu olabilecek olan olaylarda kamera kullanımı caydırıcı bir özellik taşır. Suçlular, kamera gördükleri anda planladıkları işten %80 ihtimalle vazgeçerler.

Kamera uygulaması, güvenlik anlamında insanlara çok şey katar. Elektrikçi firmamıztarafından sağlanan kamera sistemleri; garantili, uzun ömürlü ve anında destek hizmeti alabilmenizin yolunu açar.

Kamera Seçiminde Dikkat Edilecekler

Kamera seçimi konusunda dikkat edilecek bazı önemli noktalar vardır. Bunlar sizin görüntü kalitenizi direkt olarak etkileyen, işlemlerinizi kolaylaştıran detaylardır.

 • Kamera denilince akla görüntü gelir. Görüntünün kaliteli olması en önemli etkendir.
 • Dışarıda kullanılan kameralarda gece görüşü olması büyük bir avantaj sağlar. Suçluların özellikle geceleri çalıştığı düşünüldüğünde gece görüş özelliği her kamerada olmalıdır.
 • Dayanıklılıkta kamerada olmazsa olmaz özellikler arasındadır. Sürekli arıza yapmayan ve uzun ömürlü olan kameralar, müşteriyi, firmayı mutlu eder.
 • Kameraların en önemli özelliklerinden bir tanesi de kablosuz olarak bağlantıya izin vermesidir. Bu özellik ile kameraya her yerden erişim yapmanızın önü açılır.
 • Elektrikçi tarafından verilen hizmetlerde en önemli detay kurulumdur. Kurulum sürecinin başarılı bir şekilde geçmesi ve kameranın her ayrıntıyı görebilecek şekilde konumlandırılması en önemli öncelikler arasındadır.

Kamera uygulaması, günümüz koşullarında her yere lazımdır. Firmamız, ekip arkadaşlarımız ile birlikte her türlü probleminizde yanınızdadır. Kurulum sonrasında da desteklerimize devam etmekte her türlü sorununuzda gece gündüz demeden yardımınıza koşmaktayız.