+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Linear Aydınlatma

Linear aydınlatma, istenilen boyutta ve renklerde üretilebilmesi nedeniyle hızla kullanımı yaygınlaşmaktadır. LED aydınlatma araçları kullanarak tasarlanan bu sistemler, elektrikçi firmamızın uzman ekipleri tarafından montaj edildiğinde uzun süre dayanıklı ve güçlü bir aydınlatma sağlar.

Linear sistemler, kişilerin isteği doğrultusunda farklı boylarda üretilebilmektedir. Kullanacağınız ortamın yapısına, şekline göre özel sipariş olarak istediğiniz ebatlarda üretilebilen bu aydınlatma araçları, tasarruflu yapıları ile birlikte insanları kendisine hayran bırakıyor. Çok tercih edilmesini sağlayan bu sistemin özellikleri şunlardır:

 • Hem direkt hemde en direkt ışık saçılımı yaptığından dolayı kimsenin gözünü yormaz.
 • Her zevke uygun olarak istenilen ebatlarda üretilebilir olması,
 • Işık dağılımını homojen özellikte sergilemesi,
 • Acil aydınlatma kiti özelliğinin bulunması,
 • Uygulama açısından sıva üstü, sıva altı veya sarkıt özellikteki alanlarda kullanılabilmesi,
 • Dekoratif özelliği sayesinde dekorun ön plana çıktığı alanlarda da kullanılabilmesi,
 • Tuvalet, yangın kaçışı vb. alanlarda yönlendirme amacıyla kullanılabilmesi,
 • LED özellik sergilediği için önemli bir enerji tasarrufu sağlaması,
 • Beyaz, mavi gibi renklerde üretilebilme özellikleri vardır.

Ürün oldukça kullanışlı özelliği ile birlikte pek çok işyeri, avm, plaza gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Dinç Elektrik firması tarafından üretimi, montajı ve bakımı yapılan bu ürün, firmamızın garantisi altında sizlere sunulmaktadır.

Linear Aydınlatma Avantajları

Linear olarak kullanılan aydınlatma sistemlerinin pek çok avantajı bulunur. Hem sistemin LED aydınlatma kullanımı hemde bunun lineer olarak kullanılabimesi sayesinde ortaya çıkan avantajlar şunlardır:

 • Doğal Işık: Bu sistem doğal ışık kaynağı olarak görülmelidir. Bu nedenle ortamda bir ışık kaynağı olarak algılanmaz. Dolayısı ile insanlarda bu aydınlatma sisteminden rahatsız olmaz.
 • Tasarruf: LED ışıkların en büyük özellikleri tasarruflu yapılarıdır. Normale göre hem daha az enerji harcayıp hemde daha fazla aydınlatma sağlamaları en başlıca avantajları arasında bulunur. Ayrıca daha uzun süre kullanım özelliği gösterirler.
 • Çevre Dostu: Lineer olarak üretilen ve elektrikçi tarafından montajı yapılan bu aydınlatma sistemlerinin içerisinde civa, radyasyon ve karbondioksit olmaması nedeniyle çevreye herhangi bir zararları bulunmaz. Çevre kirliliğine önem veren kişiler tarafından da bu özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilir.
 • Dekoratif Özelliği: Linear aydınlatma araçlarının avantajlarından bir tanesi de dekoratif özellik göstermeleridir. Ortama uyum sağlamaları bir yana ortamdaki diğer nesneleri de ön plana çıkartacak şekilde montaj edilmesi ile oldukça uyumlu bir görüntü oluşmasına olanak tanır.
 • Uzun Ömürlü: Sistem hem tasarruflu hemde uzun ömürlü yapısı ile dikkat çekmektedir. LED aydınlatma araçlarını yıllar boyunca hiçbir müdahaleye gerek kalmadan kullanabilirsiniz.
 • Verimlilik: Tasarruf sağlarken verimliliği düşünmemek olmaz. Bir yandan az enerji tüketmesi diğer yandan yüksek ışık gücü ortaya çıkarabilmesi LED sistemleri avantajları içerisinde önemli bir özellik olarak dikkat çeker.
 • Emniyetli: Her geçen sene daha bir üst modeli çıkması, sürekli olarak gelişim halinde bulunması nedeniyle emniyet tedbirleri de bu sistemlerde öncelik olarak görülür.
 • Radyasyon: LED aydınlatma sistemlerinde kızılötesi veya ultraviyole ışınlar bulunmaz. Bu nedenle insanların sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Aydınlatma Sistemleri

Linear LED aydınlatma sistemleri, firmamız ekipleri tarafından montaj edilen, istenilen ebatlarda üretimi sağlanan aydınlatma araçlarından bir tanesidir. Elektrikçi firmamız profesyonel ekip arkadaşları ile birlikte bu ürünlerin kurulumuna büyük bir hassasiyet göstermektedir. LED aydınlatma araçlarının ortam ile bütünlük oluşturmasına, küçük detayların dahi görüntüyü bozmamasına, ışık saçılımının iyi ayarlanmasına firmamız büyük özen gösterir. Sizlerde aydınlatma konusunda problem yaşamamak, hızlı bir şekilde destek görmek isterseniz eğer firmamızın mutlu müşteri portföyü listesine kendinizi ekleyebilirsiniz.