+90 532 633 07 63

Sosyal Medyada Biz}

WhatsApp & İletişim Hattı
WhatsApp Hattımızdan Bizlere Ulaşarak Direkt İletişime Geçebilir; Detaylı Bilgi Alışverişi Yapabilir; Konum Yada Adres Bilgisi Paylaşabilirsiniz
WhatsApp Hattı

Hakkımızda

Dinç elektrik, yıllardır kurumsal kimliğini ön plana çıkartarak hizmet veren bir işletmedir. Müşterilerinin elektrik ile ilgili her türlü ihtiyacında yanında olmayı kendisine bir borç bilen firmamız, gelişen teknoloji ile birlikte değişen elektrik ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerinin cevaplarını yanıtsız bırakmamak için mücadelesini yıllardır sürdürüyor.

Misyonumuz;

İstanbul Anadolu yakası elektrik işleri denildiğinde akla ilk gelen firma olmamız, şansa bağlı değildir. Bu noktaya gelebilmek için ekip arkadaşlarımız ile birlikte çok çalıştığımızın altını çizmek isteriz. Bu doğrultuda firmamız;

 • 7 / 24 hizmet verme,
 • Güler yüzle ve büyük bir disiplin ile çalışma,
 • Kaliteden asla taviz vermeme,
 • Değişen teknoloji doğrultusunda ekip arkadaşlarımızı sürekli eğitimler ile destekleme,
 • Bir işi baştan savma değil, layıkıyla yerine getirme vb. şekilde çalışmaktadır.

Kurulduğumuz ilk günden beri bu ilkeleri bizimle beraber benimseyen arkadaşlar ile yolumuza devam ediyoruz.

Vizyonumuz;

Dürüstlükten ve güven ilkesinden hiçbir zaman şaşmadan, kaliteden taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz çalışmalara ömür boyu devam edebilmektir. Şirketimiz;

 • Yaptığı çalışmada sadece müşteri memnuniyetini düşünen,
 • Maddi menfaati 2. plana atmasını bilen,
 • Elektrik işlerinin öneminin farkında olan bir firmadır.

İleriki zamanlarda da aynı yapımızı korumak ve geliştirmek yegâne amacımızdır.

Dinç Elektrik Hizmetleri Nelerdir?

Elektrik firması olarak akla gelen tüm hizmetleri sağlamaktayız. Acil elektrikçi hizmetleri, garantili hizmetler, onarım, bakım ve tamirat gibi hizmetler bizim sorumluluğumuz altındadır. Kısaca değinmek gerekirse eğer sizlere şu başlıklar altında hizmet vermekteyiz.

 • ACİL ELEKTRİK

Acil elektrik hizmetleri, günümüzde her an karşılanması gereken taleplerin başında gelir. Yapılması gereken onarımların vaktinde yapılması elektrik işleri için çok önemlidir. En ufak bir arızadan veya kaçaktan dolayı bir binanın yanıp kül olması içten bile değildir. O nedenle firmamız 7 / 24 elektrik hizmeti vermektedir.

 • ARIZA

Arıza talepleri firmamız tarafından değerlendirilir. Ekip arkadaşlarımız sizden gelen taleplere 30 dakika içerisinde müdahale etmeye başlar. Firmamız elektrik ile ilgili her türlü arızanın üstesinden başarıyla gelecektir.

 • PLAN & PROJE

Sıfırdan yapılan binalarda, ilgili kanunlara ve yönetmeliklere uygun olarak plan ve proje hazırlanması gerekir. Tarafımızca hazırlanan projenin tatbiki de ekiplerimiz tarafından yapılabildiği gibi var olan bir projede yapılara uygulanır. Bu kapsamda projeler ile ilgili ileride yaşanabilecek problemlerin tespiti, raporlanması ve ilgili yerde kısa sürede çözüme kavuşturulması bizim tarafımızdan sağlanır.

 • TESİSAT

Elektrik tesisatı, en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardır. Özellikle kablolamanın standartlara uygun bir şekilde yapılması, prizlerin ve sigortanın gerektiği gibi monte edilmesi ileride yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı en baştan tedbir mahiyeti taşır.

 • TADİLAT

Büyük ve küçük çaplı tadilatlarınızda firmamız sizlerin yanındadır. Plan ve proje gereksinimi dâhil her türlü elektrik gereksinimleriniz tarafımızca karşılanır. Proje aşamasında da gerekirse firmamızdan profesyonel düzeyde yardım alabilirsiniz.